İstanbul
Sultan Selim Mh. Sultan Selim Cd. No:11 K:5 Kağıthane-
merhaba@zoomdijital.com
T: +90.850 441 0 111
Manisa
Güzelyurt Mahallesi Tekstilciler Sitesi 5775 Sokak No:29 3/A-
merhaba@zoomdijital.com
T: +90.850 441 0 111
Back

SEO Nedir?

SEO, markanızın veya internet sitenizin Google üzerinden daha fazla kitleye ulaşabilmeniz için yapılan çalışmalardır. SEO markanızın, ürünlerinizin veya sunduğunuz hizmetin tanıtımını en doğru şekilde yapmanızı ve doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlar.

Dijital dünyada popülerliğinizi artırmak, daha fazla müşteriye ulaşmak ve arama motorlarında öncelikli sonuçlardan biri olmak için SEO çalışmanız çok önemlidir. SEO site içi ve site dışı optimizasyonlar olarak ikiye ayırmaktadır. Bunlara özen gösterildiği takdirde dijital dünyada başarınız katlanacaktır.

SEO Neden Önemlidir?

  • SEO markalaşma sürecinizde dijital dünyada fark edilmeniz için önemlidir. SEO ile çalışarak ürün ve hizmetlerinizi arama motorunda yapılan aramalarda ilk sıralara çıkarmanız hem markanızın fark edilmesini hem de akılda kalmanızı sağlar.
  • Aramalarda ilk sayfalarda çıkan markalar daima güven yaratır. Dolayısıyla SEO üzerine çalışıp internette fark edilmek markanız için büyük avantajdır.
  • SEO çalışarak markanızın görünürlüğünü artırmak size otomatik olarak bir kitle getirecek ve web sitenizin trafiğini artıracaktır. Trafiğiniz arttıkça hizmet alan kişilerin sayısı da yükselecek ve kâr etmenizi sağlayacaktır.
  • SEO ile çalışmak organik aramada yükselmenizi sağlar.
  • SEO size ölçülebilir veriler sunar, böylece kitlenizi doğru şekilde analiz edebilir ve değişen koşullara kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.
  • SEO dönemsel reklamlara kıyasla daha hesaplı ve uzun vadeli bir yatırımdır.
Zoom Dijital
Zoom Dijital
http://www.zoomdijital.com

Bu web sitesi çerezleri bilgisayarınızda saklar. Çerez politikası